Welcome to Ždiar Holiday Cottage

Accommodation in a traditional cottage in High Tatras? Whatever you're looking for, you're in the right place. Ždiar Holiday Cottage is situated in a beautiful village Ždiar in Belianske Tatry, the most stunning part of High Tatras. In addition to a cosy and warm atmosphere, after a day of skiing, snowboarding or hiking, there is a beautiful view of Tatra mountains and Spišská Magura waiting for you right outside the windows.

More information

Gallery

Take a while and look at the photographs of the interior and exterior of our cottage. They will definitely make you feel like you're here already.

More in gallery
Všetko bolo vynikajúce, ako v perníkovej chalúpke. Vybavenie kuchyne splnilo naše očakávania a mohli sme si veselo kuchtiť. Tešíme sa na opätovnú návštevu.
Ivana H. (Nemecko)
Toto ubytovanie odporúčam každému kto hľadá pokoj. Krásne prostredie a neskutočný výhľad. Rozprávkovo krásna chalúpka. Všetko potrebné je nablízku.
Marianna Sz. (Poľsko)
Krásna chalúpka v krásnom prostredí. Cítili sme príjemnú rodinnú atmosféru. Ďakujeme za veľmi peknú dovolenku v Tatrách a rozhodne sa radi vrátime.
Martin P. (Slovensko)
More reviews