Accommodation

Vychutnajte si príjemný pobyt v krásnej pôvodnej drevenici, rozprávkovej chalúpke z roku 1918. Ubytovať sa môžete v 2 a 3 lôžkových izbách (celková kapacita 10 lôžok + 1 prístelka s celkovou plochou 230 m2). Na prízemí sa nachádza priestranná vstupná hala a obývacia miestnosť s krbom, TV, kuchyňa s jedálenským stolom, 2 lôžková spálňa, kúpeľňa s infra-saunou a samostatné WC. Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom s elektrickou rúrou, umývačkou riadu, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V podkroví sú 3 veľké spálne s kúpeľňou a WC. Na zádomí sa dá využívať priestranná terasa s otvoreným ohniskom, kde si môžete po večeroch vychutnať v pokoji príjemné chvíle oddychu. Pri chalúpke sa nachádza miesto na parkovanie pre 3 autá. K dispozícii sú dve detské postieľky, a to bez príplatku. Samozrejmosťou je aj Free Wi-Fi. V objekte sa nachádzajú dve samostatné časti: chalúpka hostí a domček majiteľov. V chalúpke je prísne zakázané fajčiť!

Show gallery

Surroundings

Because of its location, Ždiar is one of the most popular tourist places in Slovakia. It's situated right between Belianske Tatry, the most incredible part of High Tatras, and Spišská Magura. Our cottage is located in the middle of Ždiar, in a quiet and peaceful environment near the forests and meadows. There are multiple shops and restaurants in the 15 min. radius. New attraction "Chodník korunami stromov" in Bachledová dolina is 7km from our cottage and you can see the panorama of High Tatras from the top of the trees. After the long day of hiking, skiing or snowboarding you will surely appreciate a sauna at the cottage or wellnesses and SPA centers nearby.

Show attractions

Pricelist

Season Price (EUR/night/whole cottage)
Yearly 200 EUR
Víkendový pobyt (pia. - ned.) 480 EUR
Week of New Year´s Eve (22.12. - 03.01.) 250 EUR
Záverečné upratovanie 30 EUR
Yearly 215 EUR
Víkendový pobyt (pia. - ned.) 530 EUR

ceny v cenníku slúžia pre orientačné účely. Pokiaľ chcete vedieť presnú cenu za objekt, tak prosím o telefonicky alebo e-mailovy kontakt. Miestna daň, 0,80 EUR/deň za osobu nad 15 rokov, nie je zahrnutá v cene pobytu.