Noclegi

Vychutnajte si príjemný pobyt v krásnej pôvodnej drevenici, rozprávkovej chalúpke z roku 1918. Ubytovať sa môžete v 2 a 3 lôžkových izbách (celková kapacita 10 lôžok + 1 prístelka s celkovou plochou 230 m2). Na prízemí sa nachádza priestranná vstupná hala a obývacia miestnosť s krbom, TV, kuchyňa s jedálenským stolom, 2 lôžková spálňa, kúpeľňa s infra-saunou a samostatné WC. Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom s elektrickou rúrou, umývačkou riadu, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V podkroví sú 3 veľké spálne s kúpeľňou a WC. Na zádomí sa dá využívať priestranná terasa s otvoreným ohniskom, kde si môžete po večeroch vychutnať v pokoji príjemné chvíle oddychu. Pri chalúpke sa nachádza miesto na parkovanie pre 3 autá. Domáci maznáčikovia sú vítaní. K dispozícii sú dve detské postieľky, a to bez príplatku. Samozrejmosťou je aj Free Wi-Fi. V objekte sa nachádzajú dve samostatné časti: chalúpka hostí a domček majiteľov. V chalúpke je prísne zakázané fajčiť!

Otwórz galerie

Okolica

Zdiar, dzięki swojej lokalizacji i przyzwyczajeniu, stał się jedną z najczęściej odwiedzanych wiosek na Słowacji. Leży u podnóża Tatr Bielskich i Spiskiej Magury. Nasz domek w Ždiari znajduje się w spokojnej, cichej i nienaruszonej lokalizacji z doskonałą lokalizacją w ramionach pięknych lasów i łąk. W bezpośrednim sąsiedztwie domku jest kilka restauracji i małych sklepów. Najbliższe ośrodki narciarskie oferują możliwości uprawiania sportów zimowych dla małych i dużych. Z nowo otwartej atrakcji turystycznej "Treetops with Tree Trees" w dolinie Bachled można podziwiać malownicze piękno panoramy Tatr Bielskich. Po pracowitym dniu spędzonym na szlakach turystycznych warto odwiedzić pobliskie centra wellness i SPA.

Otwórz atrakcje

Cennik

Sezon Cena (EUR/noc/objekt)
Całorocznie 185 EUR
Weekendy 480 EUR
Tydzień Sylwetrowski 220 EUR
Sprzątanie 30 EUR
Zwierzę domowe 10 EUR

ceny podane w cenniku mają charakter orientacyjny. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę obiektu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem.