Unterkunft

Vychutnajte si príjemný pobyt v krásnej pôvodnej drevenici, rozprávkovej chalúpke z roku 1918. Ubytovať sa môžete v 2 a 3 lôžkových izbách (celková kapacita 10 lôžok + 1 prístelka s celkovou plochou 230 m2). Na prízemí sa nachádza priestranná vstupná hala a obývacia miestnosť s krbom, TV, kuchyňa s jedálenským stolom, 2 lôžková spálňa, kúpeľňa s infra-saunou a samostatné WC. Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom s elektrickou rúrou, umývačkou riadu, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V podkroví sú 3 veľké spálne s kúpeľňou a WC. Na zádomí sa dá využívať priestranná terasa s otvoreným ohniskom, kde si môžete po večeroch vychutnať v pokoji príjemné chvíle oddychu. Pri chalúpke sa nachádza miesto na parkovanie pre 3 autá. K dispozícii sú dve detské postieľky, a to bez príplatku. Samozrejmosťou je aj Free Wi-Fi. V objekte sa nachádzajú dve samostatné časti: chalúpka hostí a domček majiteľov. V chalúpke je prísne zakázané fajčiť!

Bildergalerie anzeigen

Umland

Dank der Lage und der traditionellen Bauweise ist Zdiar das am meisten besuchtes Dorf in der Slowakei geworden. Zdiar liegt auf dem Fuß des Berges von Belianska Tatra und Spisska Magura. Unsere Hütte befindet sich in einer sehr stillen, ungestörten Lage umsäumt von schönen Wiesen und Wälder. In fußläufiger Entfernung von unserer Hütte bietet Zdiar Ihnen ein Auswahl an mehreren Restaurants und kleineren Geschäften. Unweit der Hütte befinden sich Skigebiete, die Ihnen viele Möglichkeiten bieten. In Bachledova Dolina gibt es eine neue Attraktion sogenannte „Chodnik korunami stromov“, was man auf Deutsch als „ Baumwipfelpfad“ übersetzen kann. Diese Attraktion bietet Ihnen ein panoramatischer Ausblick auf Belianska Tatra. Nach einem anstrengenden und anspruchsvollen Wanderungstag können Sie Wellness- oder SPA-Angebote besuchen, die Sie in der Nähe der Hütte finden.

Attraktionen anzeigen

Preisliste

Zeitraum Preis (EUR/Nacht/Objekt)
Jährlich 200 EUR
Víkendový pobyt (pia. - ned.) 480 EUR
Silvesterwoche (22.12.-03.01.20..) 250 EUR
Záverečné upratovanie 30 EUR
Jährlich 215 EUR
Víkendový pobyt (pia. - ned.) 530 EUR

ceny v cenníku slúžia pre orientačné účely. Pokiaľ chcete vedieť presnú cenu za objekt, tak prosím o telefonicky alebo e-mailovy kontakt. Miestna daň, 0,80 EUR/deň za osobu nad 15 rokov, nie je zahrnutá v cene pobytu.