Ubytování

Vychutnajte si príjemný pobyt v krásnej pôvodnej drevenici, rozprávkovej chalúpke z roku 1918. Ubytovať sa môžete v 2 a 3 lôžkových izbách (celková kapacita 10 lôžok + 1 prístelka s celkovou plochou 230 m2). Na prízemí sa nachádza priestranná vstupná hala a obývacia miestnosť s krbom, TV, kuchyňa s jedálenským stolom, 2 lôžková spálňa, kúpeľňa s infra-saunou a samostatné WC. Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom s elektrickou rúrou, umývačkou riadu, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. V podkroví sú 3 veľké spálne s kúpeľňou a WC. Na zádomí sa dá využívať priestranná terasa s otvoreným ohniskom, kde si môžete po večeroch vychutnať v pokoji príjemné chvíle oddychu. Pri chalúpke sa nachádza miesto na parkovanie pre 3 autá. K dispozícii sú dve detské postieľky, a to bez príplatku. Samozrejmosťou je aj Free Wi-Fi. V objekte sa nachádzajú dve samostatné časti: chalúpka hostí a domček majiteľov. V chalúpke je prísne zakázané fajčiť!

Zobrazit galerii

Okolí

Ždiar se díky své poloze a zvykům  stal jednou z nejnavštěvovanějších obcí na Slovensku. Leží na úpatí Belianských Tater a Spišské Magury. Naše chaloupka ve Ždiaru se nachází v tiché, klidné a nerušené lokalitě s vynikající polohou v náručí krásných lesů a luk. V bezprostřední blízkosti chaloupky se nachází několik restaurací a malých obchodů. Nedaleké lyžařské střediska nabízejí možnosti zimních sportů pro malé i velké. Z nově otevřené turistické atrakce "Chodník korunami stromů" v Bachledovej dolině můžete vidět malebné krásné panorama Belianských Tater. Po namáhavém dni stráveném na turistických stezkách Vám jistě přijde vhod návštěva wellness a SPA center v blízkém okolí.

Zobrazit atrakce

Ceník

Období Cena (EUR/noc/objekt)
Celoročně 200 EUR
Víkendový pobyt (pia. - ned.) 480 EUR
Silvestrovský týden (22.12. - 03.01.) 250 EUR
Záverečné upratovanie 30 EUR
Celoročně 215 EUR
Víkendový pobyt (pia. - ned.) 530 EUR

ceny v cenníku slúžia pre orientačné účely. Pokiaľ chcete vedieť presnú cenu za objekt, tak prosím o telefonicky alebo e-mailovy kontakt. Miestna daň, 0,80 EUR/deň za osobu nad 15 rokov, nie je zahrnutá v cene pobytu.